Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/sidetransfer/public_html/wp-content/themes/bravo/araclistele.php on line 15
Antalya Havalimanı Transfer Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havalimanı Transfer bölgesi için henüz fiyatı bilgisi girilmemiş.

Dilerseniz 0532 278 46 66 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp fiyat alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

Unutmayın, Çağrı merkezimiz 365 gün 24 saat açık.

Müşteri Hizmetleri
Detay
Antalya Havalimanı Transfer Transfer, Ucuz Antalya Havalimanı Transfer, Antalya Havalimanı Transfer Taksi, Antalya Havalimanı Transfer Firmaları, Antalya Havalimanı Transfer Ulaşım, Antalya Havalimanı Transfer Havaş, Antalya Havalimanı Transfer Nasıl Giderim.

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/sidetransfer/public_html/wp-content/themes/bravo/araclistele.php on line 198

Antalya Havalimanı Transfer

 

ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER

Antalya havalimanı transfer hizmeti ile havalimanlarında ulaşım sorunu yaşamadan araçlarınız ile karşılanarak ulaşımınıza devam edebileceksiniz. Sizlerin tüm tatil beldelerine, çeşitli gezi noktalarından, konaklayacağınız otel önüne kadar bütün ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermekte olan firmamız sayesinde kaliteli bir ulaşım sağlayacaksınız. Antalya turizm açısından önemli bir ilimiz olduğundan birçok yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bu da ulaşımda bir yoğunluğun yaşanmasına neden olmaktadır. Havalimanlarına gelen misafirlerimizin mağdur olmaması için transfer hizmeti sunan firmamız sizleri havalimanlarından karşılayarak istediğiniz alana ulaşımınızı sağlayacaktır. Antalya havalimanı transfer ile düşündüğünüz tatile güzel bir başlangıç yapmış olacaksınız. Antalya seyahatinize başlamadan önce yaptıracağınız rezervasyon ile sizlere en uygun araçlar seçilerek havalimanlarına yönlendirilecektir. Böylelikle havalimanında taksi ya da toplu ulaşım araçlarını beklemenize gerek kalmadan yolculuğunuz kesintisiz devam edecektir. Ulaşım yoğunluğu nedeniyle maalesef toplu ulaşım sistemi ve şehrin trafik karmaşıklığı yüzünden 1 saatte uçaklar çok uzak mesafelerden gelmenize rağmen Antalya Havalimanı’ndan gideceğiniz az mesafede bir yere 2-3 bazen 4 saate varan saatte ulaşabiliyorsunuz ve bir kaç defa araç değiştirmek durumunda kalıyorsunuz. Bütün bu sıkıntılardan uzak bir ulaşım sağlamak amacıyla transfer hizmeti vermekte olan firmamız sayesinde kaliteli bir yolculuk yapacaksınız. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırmanız ya da bize ulaşmanız doğrultusunda istediğiniz tarih ve saatte belirttiğiniz adresten sizleri alarak varış noktasına sizleri sağ salim ulaştıracağız. Antalya havalimanı transfer hizmeti ile sizlere iyi bir ulaşım sunmak hedefimizdir.

side-transferAntalya Side Transfer

Antalya’nın tatil için çok fazla tercih edilmesi sizlerin ulaşım sıkıntısı yaşamanıza sebep olsa bile uygun bir fiyat ile buna bir çözüm bulabilirsiniz. Firmamız uygun bir fiyata sizlerin Antalya havalimanı transferinizi gerçekleştirecektir. Ödemelerinizi etf ya da havale işlemleri ile yapabileceğiniz gibi transferiniz gerçekleşirken şoförlerimize de yapabilirsiniz. Antalya transfer hizmeti ile sizlerin isteği doğrultusunda hazırlanacak olan araçlarımızda isterseniz çocuk koltuğu da bulundurulmaktadır. Ekibimiz deneyimli olup Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri alarak donatılmıştır.  Bunun yanında personelimizin aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık sağlık taramaları ve kontrolleri eksiksiz yerine getirilmektedir. Firmamızın araçları son model olup bakımları aksatılmadan yaptırılmaktadır. Solunum rahatsızlıklarını (astım vs) önlemek için her ay klima filtrelerini, 3 ayda bir de araç döşemeleri uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde sterilizasyon ilaçları ile temizlenmektedir. Her aracımızda klima bulundurulmaktadır. Araç takip sistemi ile kontrol altında tutulan araçlarımız ile sizlere standartların üzerinde bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Servis tüzüğüne uygun olan araçlarımızın zorunlu sigortası yapılmıştır. Araçlarda aniden oluşabilecek teknik arızalarda, misafirlerimizin mağdur edilmesi söz konusu değildir, yedek araçlarımızla en kısa sürede takviye edilerek yolculuğunuz kesintisiz sürdürülmektedir.

Antalya Transfer

Her bölgeye transfer hizmeti vermekte olan firmamız sizleri Antalya’da istediğiniz noktaya ulaşımınızı hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayacaktır. Profesyonel ekibimiz sayesinde ulaşımınızın incelikleri düşünülerek sizin rahatınız ön planda tutulacaktır. Antalya havalimanı transfer hizmeti ile konforlu araçlarımızda dinlenerek yolculuk edebileceğiniz gibi ulaşım boyunca hiçbir duraksama yaşamadan varış noktasına ulaştırılacaksınız. Turizm açısından önemli bir ilimiz olan Antalya’nın ulaşım açısından yoğun olması sizleri düşündüren bir noktadır. Bu yoğunluk içerisinde sizi varacağınız noktaya en iyi ve en hızlı bir biçimde götürecek olan çözüm havalimanı transfer hizmetimizdir. Antalya havalimanında şoförlerimiz tarafından karşılanarak istediğiniz noktaya ulaşımınız sağlanacaktır. İsteğiniz doğrultusunda firmamız dönüş transferinizi de gerçekleştirmektedir. Antalya’da sizlere kaliteli ve güvenli bir ulaşım yapma imkanı sunuyoruz.