Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/sidetransfer/public_html/wp-content/themes/bravo/araclistele.php on line 15
Belek Transfer Belek Transfer

Belek Transfer bölgesi için henüz fiyatı bilgisi girilmemiş.

Dilerseniz 0532 278 46 66 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp fiyat alabilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

Unutmayın, Çağrı merkezimiz 365 gün 24 saat açık.

Müşteri Hizmetleri
Detay
Belek Transfer Transfer, Ucuz Belek Transfer, Belek Transfer Taksi, Belek Transfer Firmaları, Belek Transfer Ulaşım, Belek Transfer Havaş, Belek Transfer Nasıl Giderim.

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/sidetransfer/public_html/wp-content/themes/bravo/araclistele.php on line 198

Belek Transfer

BELEK TRANSFER

Firmamız Antalya’nın gözdesi olan Belek’e ulaşımınızı kolaylaştırmak amacıyla Belek transfer hizmeti de sunmaktadır. Serik ilçesine bağlı olarak bulunan Belek birçok tarihi ve doğal güzelliği içerisinde barındırmaktadır. Bu nedenle de yerli ve yabancı turistler tarafından Antalya’da çok fazla ziyaret edilen bir yer haline gelmiştir. Ulaşım yoğunluğu fazla olan Belek’e sizleri güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştıracak olan Belek transfer ile iyi bir yolculuk sağlayabilirsiniz. Firmamız uzun zamandır transfer hizmeti vermektedir. Ulaşımda gerekli bütün kurallara özen göstererek en iyi hizmeti sunmayı hedef edinen firmamız için memnuniyetiniz son derece önemlidir. Transferlerimiz kişiye özel olup sizlerin dışında hiç kimse araca alınmayacaktır. Araçlarımız bakımlı ve sigortalıdır. Rezervasyonunuz doğrultusunda sizlere en uygun araç seçilerek gerekli ekipman ile donatılacaktır. İsteğiniz doğrultusunda çocuk koltuğu bulundurduğumuz araçlarımızda konforunuz sağlanacaktır. Firmamız İş Güvenliği Uzmanımız ile birlikte, personellerimizin tamamına; Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak veriliyor olup, bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler zamanında ve muntazaman verilmeye devam etmektedir. Sizlerin güvenliği için gerekli bütün ulaşım koşullarını sağlamaktadır. Belek transfer ile hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Birçok turist tarafından tercih edilen Belek’e ulaşımınızı kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

belek-transferAntalya’nın gözdelerinden olan Belek’e kolay bir seyahat imkanı elde edeceksiniz. Antalya’nın doğal güzellikleri arasında yer alan Düden ve Manavgat şelaleleri, Olimpos antik şehrini içinde barındıran Beydağları Milli Parkı unutulmaz manzaralarını barındıran Belek sizlere iyi bir tatil yapma imkanı sunacaktır. Zengin coğrafyasının yardımıyla Belek’te birçok tesis ve aktivite merkezi de bulunmaktadır. Yoğun bir ulaşıma sebep olan turist ilgisinden dolayı ulaşımınızı kolay bir hale getirmek için çalışan firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Antalya’ya varmış olduğunuz noktadan sizleri alarak Belek’e ulaşımınızı sağlayacak profesyonel ekibimizin can güvenliğinizi ön planda tutacağından emin olabilirsiniz. Belek transferin sizlere sunacağı bu hizmet ile sizler için özel hazırlanıp seçilmiş olan araçlar, belirtmiş olduğunuz noktadan sizleri alarak sizi hiçbir sıkıntı ve strese sokmadan istediğiniz bölgeye ulaştıracaktır. Transfer hizmetinin en güzel yanlarından bir tanesi de sizleri ulaşım yoğunluğundan uzak tutarak iyi bir yolculuk yapmanızı sağlamaktır. Ulaşımınızın rezervasyon yaptırdıktan sonra planlandığı bu hizmet sayesinde kendinizi rahat hissedeceksiniz. Antalya iline gelerek ulaşımda sıkıntı çekmek istemiyorsanız rezervasyon yaptırarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Uygun bir fiyat ile sizlere sunduğumuz Belek transfer hizmeti ile Belek’e ulaşımınız kontrol altında olacaktır.

Antalya Havalimanı Belek Transfer

Belek transfer ile Antalya havalimanlarında sizleri karşılayan şoförlerimiz ile havalimanında sıkıntı çekmeden ulaşımınıza devam edebilirsiniz. Firmamız sizlere güvenli bir yolculuk sağlayabilmek için gerekli ulaşım koşullarını sağlamaktadır.  Araçlarımız güvenli bir şekilde hazırlanmaktadır. Bütün araçlarımız klimalı olup temizliği ve bakımı düzenli olarak yaptırılmaktadır. Servis tüzüğüne uygun olan araçlarımızda sizlerin isteği doğrultusunda çocuk koltuğu bulundurulmaktadır. Araçlarımızın tamamında zorunlu sigorta mevcuttur. Sizlerin güvenliği için ekibimize bütün Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak verilmektedir. Antalya’ya gelerek iyi bir ulaşımdan faydalanmak için rezervasyon yaptırmalısınız. Sizleri Antalya havalimanından karşılayan şoförlerimiz, ellerinde isminizin yazılı olduğu bir levha ile sizleri bekleyecektir. Antalya havalimanından sizleri alınarak kesintisiz bir şekilde yolculuk etmeniz sağlanacaktır. Kemer transfer ile havalimanlarında karşılanarak Kemer’e ulaştırılacağınız gibi isteğiniz doğrultusunda dönüş transferinizde sağlanacaktır. Firmamız sizlere güvenli ve kesintisiz bir ulaşım imkanı sunarak Antalya’da dilediğiniz noktaya ulaşımınızı sağlamaktadır.